V soboto, 26. januarja, je Karate klub Seki Sv. Jernej organiziral 2. Mednarodni karate turnir “Pokal Konjiškega konja 2019”, kjer je nastopilo 601 tekmovalec in tekmovalka iz 12 držav. Barve trboveljskega kluba so zastopali: Cristina Korpar Žveglič, Simona Češarek, Denis Šehič, Kenan in Alen Isakovič, Marko in Uroš Markuljevič, Domen Zidar in Blaž Hribovšek. Vodili so jih trenerji Patricija Bukovinski, Maks Šmidhofer in Miha Kovačič.

V katah je Simona Češarek pri mlajših kadetinj z dvema zmagama in dvema porazoma osvojila nehvaležno peto mesto. Nastopila je tudi v kategoriji kadetinj in po zmagi v prvem krogu morala priznati poraz v drugem. Vseh sedem medalj so Trboveljčani osvojili v športnih borbah. Zmagovalci turnirja v Slovenskih Konjicah so postali Kenan Isakovič pri kadetih do 52 kilogramov, pri mladincih Domen Zidar do 61 kilogramov in Alen Isakovič do 76 kilogramov ter Blaž Hribovšek pri članih do 60 kilogramov. Srebrno medaljo je osvojila Cristina Korpar Žveglič pri deklicah nad 40 kilogramov. Tretje mesto so zasedli Denis Šehič pri mlajših kadetih do 40 kilogramov in kadeti v športnih borbah ekipno v postavi Kenan Isakovič ter brata Markuljevič.