V nedeljo, 14. maja 2023, je Karate klub Postojna organiziral 21. Mednarodni karate turnir “Postojna Open 2023”. Barve trboveljskega karate kluba so zastopali: Anea Felić, Anastasija Ljepoja, Tara Vozel, Anže Seme, Robi Strakušek in Tian Čelan. Vodila sta jih klubski vaditelj Jure Ostanek in trener Miha Kovačič.

Vseh šest mladih trboveljskih karateistov je najprej nastopilo v katah posamezno, kjer so tokrat ostali brez medalje. Še najbližje sta bili Anea Felić pri najmlajših in Tara Vozel pri malčicah, ki sta zasedli nehvaležno peto mesto. V katah ekipno so malčki v sestavi Anže Seme, Robi Strakušek in Tian Čelan osvojili drugo mesto. Za drugo medaljo so poskrbele malčice v postavi Anea Felić, Anastasija Ljepoja in Tara Vozel, ki so zasedle tretje mesto.

Trenerja Jure in Miha sta bila zadovoljna z nastopi mladih varovancev na tekmovanju ter vesela, saj se je prav vseh šest tekmovalcev domov vrnilo z osvojeno medaljo.

Čestitke mladim karateistom in njihovim trenerjem!