MAIR TEAM : BARBARI/VULKANIZERSTVO ŠKETAKO   71 : 63

Mair team: Jasenčić 21(2×3), Meško 11(2×3), Džombić 10 (1×3), Roglevski 10 (1×3), Štibernik 9 (1×3), Krznarič 3 (1×3), Vozel 3 (1×3), Prašnikar 2

Barbari/Vulkanizerstvo Šketako: Golotič 22, Tušek 13 (1×3), Deželak 12 (1×3), Kumberger 7, Majes 6, Jorgić 3 (1×3)

Kazni: Ekipa Mair team, nešportna reakcija na sodniško odločitev. Ekipo se po pravilniku KRLZ, kaznuje z denarno kaznijo 20 evrov.

V prvi četrtini tekme smo si lahko ogledali zelo izenačeno igro nasprotnih ekip. V začetku druge čertine je ekipa Mair Team dosegla delni rezultat 18:1 in si tako pred začetkom drugega dela tekme priigrala zajetno prednost.
Zagorjani so pokazali dobro ekipno igro, ki jih je ponesla v finale tekmovanja, lanski prvaki Barbari pa si bodo obliž poizkusili prilepiti v tekmi za tretje mesto.

OSKAR TRBOVLJE : ŠAJSPOH RANGERS   95 : 59

Oskar Trbovlje: Hutar 25 (4×3), Božjak 19 (1×3), Cestnik 14 (2×3), Hribšek 14 (2×3), Perko 13 (1×3), Grešak 6, Tominšek 4

Šajspoh rangers: Smiljić 20, Fantimato 15 (5×3), Topolšek 8, Pristovnik 6, Božič 4, Remškar 4, Požin 2

V drugi tekmi večera smo gledali zelo nemiren začetek srečanja. Kljub poizkušanju na obeh straneh, žoga ni hotela skozi obroč. Ko je v drugi četrtini igra le stekla, so si Oskarji ob polčasu priborili 8 točk prednosti.
Odločilna je bila tretja četrtina, katero so Oskarji dobili z 28:12 in si tako zagotovili vodstvo, ki so ga do konca tekme z nekaj lepimi potezami povečali na 36 točk.
Oskar Trbovlje torej zasluženo potuje v drugo zaporedno finale, Šajspoh rangersi pa obljubljajo, da bodo lanskoletnim prvakom v tekmi za tretje mesto dobri konkurenti.