V preteklih štiriindvajsetih urah so policisti zabeležili dve prijavi vloma v Zasavju.

Na območju Hrastnika je bilo vlomljeno v garažo, od koder je neznani storilec odtujil orodje. Lastnika je oškodoval za okoli 1000 evrov.

Na območju Litije pa je bilo vlomljeno v gradbeni zabojnik, od koder je neznani storilec odtujil orodje. Lastnika je oškodoval za okoli 2000 evrov.