Dekleta Karate kluba Trbovlje na zmagovalnem odru turnirja v Velenju

MLADE TRBOVELJČANKE NA ZMAGOVALNEM ODRU TURNIRJA V VELENJU

V soboto, 17. marca, je Karate klub Rudar Velenje organiziral 2. Mednarodni karate turnir “Rudar Velenje Open 2018”, kjer se je pomerilo 258 tekmovalk in tekmovalcev iz 45 klubov 7 držav.

Barve našega kluba so zastopale Emma Kastelic, Nikita Peklar in Zoja Mlinarič. Vodil jih je trener Miha Kovačič. Vlogo sodnice je opravljala Aida Medič.

Za tekmovalke je bil to prvi nastop izven Trbovelj. V katah posamezno so nastopile v kategoriji malčic, kjer se je pomerilo 16 tekmovalk. Najboljši rezultat je uspel Nikiti Peklar, ki je osvojila peto mesto. Za veselje v trboveljski ekipi pa so poskrbela dekleta v katah ekipno, kjer so Emma, Nikita in Zoja osvojile srebrno medaljo.

»Vse, ki bi se radi vpisali v Karate klub Trbovlje vabimo, da se nam pridružijo v ponedeljkih in četrtkih od 15. do 16. ure v naših klubskih prostorih, “Pri karateistih”, na Trgu revolucije 17,« vabi mlade športnice v imenu kluba Jernej Simerl.