Prejšnjo soboto je Karate klub Seki iz Slovenskih Konjic organiziral 4. Mednarodni karate turnir “Pokal Konjiškega konja 2022”. Na turnirju se je pomerilo 550 tekmovalk in tekmovalcev iz 8 držav. Iz Trbovelj so se na turnir odpravili fantje Daniel Haralovič, Denis Šehič, Kenan Isakovič ter Marko in Uroš Markuljevič pod vodstvom trenerja Mihe Kovačiča.

Vsi tekmovalci Karate kluba Trbovlje so nastopili v športnih borbah. Za medalje sta poskrbela dvojčka Markuljevič. Uroš je nastopil v dveh članskih kategorijah in se obakrat zavihtel na zmagovalni oder – tretji je bil do 84 kilogramov in drugi nad 84 kilogramov, Marko je zasedel tretje mesto v kategoriji članov do 75 kilogramov. Daniel Haralovič, Denis Šehič in Kenan Isakovič  so nastope končali po prvem krogu.

Danes pa se je 24 članov Karate kluba Trbovlje odpravilo na 2. Pokalno tekmo Karate zveze Slovenije. O njihovih današnjih dosežkih vam bomo poročali v prihodnjih dneh.

Vir fotografij: arhiv Karate kluba Trbovlje